Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe, yeni sezonda giyeceği formaları ilk önce internet üzerinden daha sonra da takımın kamp yaptığı Topuk Yaylası tesislerinde yapmış olduğu organizasyon ile tanıttı. 3 yeni formadan artık klasik haline gelen efsane çubuklu olan formayı Mehmet Ekici, yeşil renkte olan formayı  yeni transfer Mathieu Valbuena ve sarı renklerin ağırlıklı olduğu formayı ise Fransa' nın Monaco takımından transfer edilen Nabil Dirar tanıttı.

ŞU AN İÇİN SADECE 1 SPORNSOR MEVCUT

Şimdilik formaların üzerindeki tek sponsor ise sırt kısmındaki Halley' di. Sarı- Lacivertliler, henüz bir şirket ile bu konuda yeni bir anlaşmaya varmadı. İşte tam bu noktada Katarlılar' ın sahibi olduğu QNB Bankası' nın, kulübün kapısını çaldığı ifade edildi.

FENERBAHÇE RAKAMI 5 MİLYONA ÇEKMEYE ÇALIŞIYOR

QNB’ nin, Fenerbahçe formasının göğüs kısmında yer almak adına seneliği 4 milyon Euro' dan (16.5 milyon TL) uzun vadeli bir anlaşma teklifinde bulunduğu ifade edildi. Başkan Aziz Yıldırım ve kurmaylarının bu teklifi görüştüğü, fakat yıllık rakamın 5 milyon Euro (20 milyon TL) olmasını talep ettikleri belirtildi. QNB ile Fenerbahçe arasındaki görüşmelerin devam ettiği ve önümüzdeki günlerde tarafların ortak bir noktada buluşmaya çalışacakları öğrenildi. Bu arada Katar Bankası’nın ismi, Trabzonspor’un da göğüs reklamındayer alıyor.