UEFA Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam 4 grupta maçlar oynanmış durumda. G grubunda yer bulan Beşiktaş, Porto'yu 3-1 mağlup etmiş durumda. Oynanan karşılaşmalar ve alınan sonuçlar şöyle:

E Grubu

Liverpool: 2 - Sevilla: 2
Maribor: 1 - Spartak Moscow: 1

F Grubu

Feyenoord: 0 - Manchester City: 4
Shakhtar Donetsk: 2 - Napoli: 1

G Grubu

Porto: 1 - Beşiktaş: 3
RB Leipzig: 1 - Monaco: 1

H Grubu

Real Madrid: 3 - APOEL Nicosia: 0
Tottenham: 3 - Borussia Dortmund: 1

Öte yandan UEFA Avrupa Ligi'nde 2017-2018 sezonu grup maçları heyecanı bugün oynanacak 24 karşılaşmayla başlayacak.

Temsilcilerimizden Medipol Başakşehir ve Atiker Konyaspor'unda yer aldığı turnuvada heyecan yarın akşam başlıyor..

Şampiyon Ligi ön elemesinde İspanya'ın Sevilla takımına elenen Medipol Başakşehir'de ilk parola galibiyet..

Konyaspor ise gruplarda ilk puanını alarak rakiplerinden önde başlamak istiyor.

UEFA Avrupa Ligi'nde ilk hafta maçlarının programı şöyle;

20.00 Kopenhag (Danimarka) - Lokomotiv Moskova (Rusya)

20.00 Zlin (Çekya) - Sheriff (Moldova)

20.00 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Olympique Lyon (Fransa)

20.00 Atalanta (İtalya) - Everton (İngiltere)

20.00 Rijeka (Hırvatistan) - AEK (Yunanistan)

20.00 Austria Wien (Avusturya) - Milan (İtalya)

20.00 Medipol Başakşehir - Ludogorets (Bulgaristan)

20.00 Hoffenheim (Almanya) - Braga (Portekiz)

20.00 Young Boys (İsviçre) - Partizan (Sırbistan)

20.00 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Skenderbeu (Arnavutluk)

20.00 Slavia Prag (Çekya) - Maccabi Tel Aviv (İsrail)

20.00 Villarreal (İspanya) - Astana (Kazakistan)

22.05 Real Sociedad (İspanya) - Rosenborg (Norveç)

22.05 Vardar (Makedonya) - Zenit (Rusya)

22.05 Vitesse (Hollanda) - Lazio (İtalya)

22.05 Zulte Waregem (Belçika) - Nice (Fransa)

22.05 Hertha Berlin (Almanya) - Athletic Bilbao (İspanya)

22.05 Zorya (Ukrayna) - Östersunds (İsveç)

22.05 Vitoria (Portekiz) - Salzburg (Avusturya)

22.05 Olympique Marsilya (Fransa) - Atiker Konyaspor

22.05 Arsenal (İngiltere) - Köln (Almanya)

22.05 Kızılyıldız (Sırbistan) - BATE (Belarus)

22.05 FCSB (Romanya) - Viktoria Plzen (Çekya)

22.05 Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Lugano (İsviçre)