Transferde Gençlerbirliği'nden Selçuk, Gaziantepspor'dan Ghillas, Bastia'dan Ngando, Kasımpaşa'dan Castro, Maccabi Tel Aviv'den Scarione, Medipol Başakşehir'den Rotman, Beşiktaş'tan Enes ve Newcastle United'tan Gouffran'ı renklerine katan Göztepe, adı uzun zamandır gündemde yer alan Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu ile prensipte anlaştığını duyurdu.

EŞİ KAYSERİ'Yİ BEĞENMEDİ

Daha önce Kayserispor'la da görüşmeler sürdüren tecrübeli savunma futbolcusu İzmir ekibini tercih etmesinde eşi Yağmur Sarıoğlu'nun büyük ir etki unsuru olduğu öğrenildi.

Özel bir havayolunda pilot olarak görev gerçekleştiren Yağmur Sarıoğlu'nun Kayseri'ye gitmek istemediği ve eşine Göztepe ile anlaşmasını istediği öne sürüldü.

ALACAĞI ÜCRET BELLİ OLDU

Eşinin isteği üzerine Kayserispor ile görüşmelerini kesen tecrübeli sağ bek, dün gece Alaçatı'da bir araya geldiği Başkan Mehmet Sepil'le her konuda anlaşmaya vardı.

Göztepe'den senelik 800 bin Euro garanti para alacağı iddia edilen 32 yaşındaki oyuncunun 2 yıllık imza atacağı ögrenildi.

Kayserispor'un 1 milyon Euro'luk teklifini eşinin isteği ile red eden Sabri'nin cuma gününe kadar sözleşme imzalayıp Avusturya kampına dahil olması bekleniyor.Sabri-Yağmur çiftinin, oğulları Sarp ile Çeşme'de ikamet edeceği öğrenildi.