Transferde gaza yüklenen ve İtalyan devi Milan’dan Juraj Kucka’ya 3 senelik imza attıran Trabzon, orta sahaya defansif gücü yüksek bir ad daha ararken; ibre sürpriz bir şekilde Beşiktaş ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Gökhan İnler’e çevirildi.

TARAFTAR DA ÇOK İSTİYOR

Gary Medel konusunda kulübü İnter ile anlaşan fakat Şilili yıldızdan olumsuz Bordo-Mavili yöneticilerin, Beşiktaş’ta umduğunu bulamayan 33 yaşındaki Türk asıllı İsviçreli yıldız için temaslara başladığı öğrenildi.

Taraftarlar da sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarda Gökhan İnler’i çok istediklerini gösterdi.

RAKİPLER: ATALANTA, BAŞAKŞEHİR, GÖZTEPE

“Hiçbir şekilde o takımlara gitmem” diyerek Fenerbahçe ve Galatasaray’a ilk günlerden kapıyı kapatan Gökhan İnler’e, İtalyan ekibi Atalanta ile Türkiye’den Medipol Başakşehir ile Süper Lig’e yeni çıkan Göztepe’nin de yakın ilgi duyduğu, fakat İnler’in ilk tercihinin Trabzon olduğu kaydedildi. Geçen sene 16’sı ilk 11, 30 resmi maçta şans bulan Gökhan, skora 2 asistlik katkı sağladı.

Öte yandan Beşiktaş Gökhan İnler ile sözleşmeyi karşılıklı fesh etti.Gökhan İnler kendine kulüb arayışı devam ettiği biliniyor bu nedenle Trabzon ile anlaşma aşamasında olduğu kaydedildi.