Fanatik gazetesinin ulaştığı görüntülerde İgor Tudor ve yardımcısı olan Ayhan Akman ile beraber İstanbul'da bir otelde havuz keyfi yaptığı görüntülendi.

Oldukça neşeli olduğu görüntülere yansıyan Igor Tudor'un bu haline Galatasaraylı taraftarlar sosyal medyadan tepki gösterdi.

 Öte yandan Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Östersunds maçı sonrası skandal açıklamalarda bulunmuştu.

İşte Igor Tudor'un sözleri:

"Öncelikle aldığımız bu kötü sonuç nedeniyle tüm Galatasaraylılardan özür diliyorum.Futbolcularımızda da büyük hayal kırıklığı yaşadı.Fakat şu an için kulağa pek hoş gelmeyebilir ama oyuncularım bugün sahada her şeyi yaptılar.Ama ne yazık ki bu yeterli gelmedi. İki maçta da ellerinden geleni yaptılar ama yeterli olmadı.demişti.

'BU SENE MÜKEMMEL GEÇECEK'

Bu konu hakkında yarım saat konuşabilirdik ama boş. Taraftarın baktığı sonuçtur. Taraftarlar için konuşacaklarım bahane gibi gelecektir. 1.5-2 ay sonra bu maç tekrarlansa kesinlikle farklı olurdu. Geri geleceğiz. Süper bir takım kuruyoruz. Kesinlikle toparlanacaz. Aramıza katılan yeni oyuncular da olacak. Bence bu sene bizim için mükemmel geçecek."demişti.

"İSTİFA ETSEM HOŞUNUZA GİDER DEĞİL Mİ?"

İstifa etsem hoşunuza gider değil mi? Ben de taraftarın yerinde olsam aynı tepkileri gösterirdim. Bir hoca olarak elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Çok uğraştım. En iyi oyuncularımı oynattım, her oyuncuyu sevdiği bölgelerde oynattım. Fakat olmadı. Elenen bir Galatasaray var. 1 saat de konuşsam taraftarlara masal gibi gelecektir. Sonuç olarak elendik.'' demişti.