Sezonun en hareketli devi durumundaki Süper Lig ekibi Galatasaray, transferde müthiş hareketli saatler geçiriyor. Yıldızları birer birer kadrosuna katan Sarı- Kırmızılı ekibin yönetimi, taraftarın yolunu gözlediği oyunculardan olan West Ham United' ın oyuncusu Feghouli’ yi de bu hafta sonuna kadar İstanbul’ a getiriyor.

OYUNCU TATİLDE OLDUĞUNDAN DOLAYI İMZA GECİKTİ

Bu transfer için West Ham’ a 4.5 milyon Euro (18 milyon TL), oyuncunun kendisine ise senelik 3 milyon Euro (12 milyon TL) verileceği öğrenilmişti. İşin ekonomik boyutunda hiçbir pürüzün olmadığının altı bir kez daha çizilirken, sadece Cezayirli oyuncu ve aynı zamanda İngiltere Premier League ekiplerinden West Ham United' ın oyuncusu tatilde olduğu için imzaların geciktiği ifade edildi.

UEFA'YA BİLDİRİLECEK

Bu hafta yaz tatiline noktayı koyacak olan yıldızın İstanbul’ a gelip, yine Başkan Dursun Özbek’ in katılacağı bir törenle imzayı atacağı kaydedildi. Süper Lig' in transferdeki en hızlı ekiplerinden Galatasaray’ ın UEFA’ ya verdiği listede yer almayan Feghouli’ nin, Östersund engeli aşılması durumunda UEFA’ ya bildirileceği ifade edildi.