Derbi veya Şampiyonlar Ligi maçlarında ulaşılabilen rakam 1 milyon TL barajı, Sivas maçında aşılmış oldu. GS Store’un hafta içi cirosu da hafta sonunu yakalamaya başladığını duyurdu.

Sivas maçı öncesi ve sonrasıda; yani son 2 hafta maçında, GS Store mağazalarında hafta içi satışları, son 1 seneki ortalamaya göre 3 kat yükseldiği ifade edildi.

Öte yandan Galatasaray yönetimi, ligde 3'te 3 yapan Tudor'un sözleşmesini Fenerbahçe derbisinden sonra uzatıp uzatmayacağına karar verecek.

Geçen sezondan bu yana bütün eleştirilere rağmen Tudor'un arkasında durmuş olan başkan Dursun Özbek, Hırvat teknik direktörün sözleşmesini uzatmak istediği belirtildi. Yönetim, ligde 3'te 3 yaparak taraftarın güvenini almış olan Tudor'un kontratını, Fenerbahçe'yi de yenmesi durumunda 9. haftada 2 sene daha uzatacağı bildirildi.

Öte yandan Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor o isimleri takımda görmek istemiyor. Bu sezon takımda düşünülmeyenler ve Sinan’ın ayrılması için geri sayım sürerken gelen teklifleri kabul etmeyen 4 isim (Hakan Balta, Nigel de Jong, Tarık Çamdal, Ryan Donk ve Luis Cavanda) Igor Tudor'u çıldırttı. Ve bu 4 kişiyi kadroda asla düşünmediğini yönetime bildirdi.