Galatasaray'ın gündeminde olan Giannelli Imbula'ya Monaca'nun talip olmasıyla birlikte Galatasaray rotayı Osmanlıspor'un yıldızı Badou N'Diaye'ye çevirdi.Igor Tudor Imbula'nın olmaması durumda Osmanlıspor'un 10 numarası Badou N'Diaye kadrosunda görmek istiyor.

NİCE'TEN TEKLİF VAR

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Östersunds'a elenerek büyük bir hayal kırıklığı yaratan Galatasaray'da kadroyu kuvvetlendirme çalışmaları devam ediyor. Sarı kırmızılıların uzun vakittir gündeminde olan Imbula'da sorun yaşandığı belirtildi.

Başarılı futbolcunun Nice kulübünden gelen teklife sıcak baktığı ve tercihini o yönde kullanabileceği iddia ediliyor. Galatasaray, Imbula transferinde büyük bir aşama kaydetmiş, kulübü Stoke City ile masaya oturmuştu.

Öte yandan son zamanlarda camia ve taraftarların desteğini alamayan ve eleştirilerin odağında kendine yer bulan Dursun Özbek'i yöneticiler de terk etti. Salı günü gerçekleşecek olan olan yönetim kurulu toplantısında "İstifa" müessesi gündeme getirilecek.

Cengiz Özyalçın'ın başını çektiği grup, "Biz bu işi beceremiyoruz" diyerek Galatasaray'ın önünü açmayı teklif edecek. Başkana, "İşler daha da karışmadan istifa edelim" önerisinde bulunacak. Özbek'in "istifa"ya karşı çıkması durumunda ise G.Saray tüzüğünün 130. maddesi devreye girecek.