Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor'u 4-1 yendiği maçdan sonra sportif direktör Cenk Ergün basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Feghouli'nin milli maç arasında kadar oynamasının imkansız olduğunu ve ufak bir sakatlığının bulunduğunu açıkladı.

Cenk Ergün konuyla ilgili ''Feghouli, West Ham kampından ufak bir sakatlık geçirdi, milli takım arasına kadar oynayamayacak gibi gözüküyor'' ifadelerine yer verdi.

Öte yandan Dursun Özbek, kulübün gündemindeki konular hakkında konuştu.

Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleşen bir sponsorluk anlaşmasının ardından basın mensuplarının suallerini cevaplayan Dursun Özbek, Fatih Terim ile ilgili; "Şu anda Galatasaray'ın bir hocası bulunuyor. Fatih Terim tartışmalarını yanlış buluyorum. Antrenör arayışı içinde olmadık ve aramıyoruz. 5 yıllık planı yapıyoruz. En ufak şüphemiz dahi olmadı, Igor Tudor Galatasaray'da başarılı olacak kesinlikle" dedi.

"ARDA TURAN İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

Arda Turan hakkında açıklamalar yapan Dursun Özbek. "Arda Turan çok iyi bir Galatasaraylı. Bize çok iyi hizmet etmiş bir evladımız. Arda'nın hizmet vereceği en önemli yer burasıdır. Arda'nın futbolu Galatasaray'da bırakması en büyük arzumuz. Bu yönde de çalışmalarımız var." sözlerini kullandı.