Sarı Kırmızılı takımın eski oyuncusu Tomas Ujfalusi, Galatasaray için müjdeli haberi sonunda verdi. Sarı Kırmızılı takım 17 Mayıs 2000 UEFA kupası kutlamasını Florya’da yaptı. Yapılan bu kutlamalara Galatasaray’ın eski oyuncusu Tomas Ujfalusi’de katıldı.

UJFALUSİ TRANSFER HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Galatasaray’ın bir süredir peşinde olduğu Wilfried Bony hakkında bilgi veren Ujfalusi Bony’nin menajeri Lacia ile Cenk Ergül’ü buluşturmuştu. Ujfalusi yapmış olduğu açıklamada: ''Bony’i Çine gitmek istemiyor. Eğer Manchester City takımı kiralama formülü üzerine ikna edilebilirse bu oyuncu Galatasaray’a gelmeye şimdiden hazır'' dedi. Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım Bony’i kiralamak için harekete geçtiği de belirtildi.

BONY SEZONU STOKE CİTY’DE GEÇİRDİ

Wilfried Bony bu sezonu Stoke City takımında kiralık olarak geçirdi. Bu sezon oynamış olduğu 11 maçta 2 gol atma başarısı gösteren Bony’i ismi Çin kulüpleri ile de anılıyor.

GALATASARAY’DA GİDECEKLER LİSTESİ BELLİ OLDU

Sarı Kırmızılı takım önümüzdeki sezon için kadroda büyük bir rotasyona gitmeye karar verdi. Takım içerisinde gönderilecek oyuncular şimdiden belli olamaya başladı. Galatasaray’ın defans bölgesinde bulunan Hakan Kadir Balta, Carole, Aurelien Chedjou, Martin Linnes, Cavanda gibi isimlerle yolların ayrılmasına kesin gözü ile bakılıyor.