Galatasaray'a Ribery geri mi dönüyor? Fransız yıldız, Necati Ateş'e verdiği yanıtlar ile sosyal medyayı sallamış durumda. Golcü yıldız, 11 Mayıs'ta attığı Türkçe tweette "Galatasaray ile Türkiye Kupası'nı kazandım, hatırlayan var mı? O harika taraftarların önünde oynamak benim için büyük zevkti" demişti. Necati Ateş bu paylaşıma, "Hatırlıyorum kardeşim. Unutulmaz bir geceydi. Seninle Galatasaray'da oynamak büyük bir zevkti. Harika asist için teşekkürler" cevabını verdi. 33 yaşında bulunan Ribery, geçtiğimiz gün Necati Ateş'in tweetine tekrar geri dönüş yaparak, "Evet kardeşim, gerçekten güzeldi. Umarım yakında yeniden görüşürüz" tweetlerini kullandı. Fransız futbolcu bu mesajı büyük beğeni alırken, "Tekrardan Galatasaray'a mı dönüyor?" sualini akıllara getirdi. Taraftarlar sosyal medyayı salladı.

2004-05 senesinde Galatasaray forması giymiş ve o sezonda 22 yaşında olan Franck Ribery, 14 maçta yer almış, 5 asist yapmıştı. Ayrıca Fenerbahçe ile oynanan ve Galatasaray'ın 5-1 kazandığı Türkiye Kupası finalinde attığı golle hafızalarda yer etmişti.

Frank Ribery atmış olduğu bu tweet ile Galatasaraylı taraftarları heycanlandırırken Galatasaray'a sinyal verdiği ve Galatasaray'a geleceği yönünde izlenim yaratmış oldu.