Spor Toto Süper Ligi'nde 2016-2017 senesi son şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş, güncel sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Siyah Beyazlılar bir tarafdan tarnsfer çalışmalarına ağırlık verirken bir tarafdan da elindeki futbolcuların takımda kalması için yoğun çaba sarf ediyor.

Fakat akşam vakitlerinde Beşiktaş idmanında bir skandal olay yaşandı ve geçtiğimiz yılın yıldızlarından biri Talisca, idmanda olması gerekirken izinden dönmediği ortaya çıktı. Beşiktaş yönetiminden konuyla ilgili henüz hiçbir açıklama yapmazken, Brezilyalı futbolcunun geleceğinin nasıl şekilleneceği merak konusu.

TALİSCA KONUSUNDA ZAM SÖZ KONUSU DEĞİL

Başkan Orman konuşması sırasında Talisca' nın zam konusuna da değinerek şu ifadelerde bulundu:

"Talisca, annesinin rahatsızlığı nedeniyle gelemedi. Bunun dışında bir şey varsa, kontratına göre uygulama yaparız. Talisca, bizde kiralık. Kontratı olan oyuncularda değişiklikler yapmıyoruz. Kontratı neyse öyle devam edeceğiz. Talisca'ya bir zam zorunluluğumuz yok, yaparsak jest olur. Durum gazetelerde yazan gibiyse asla zam yapmayız."

Talisca'yı kaybetmek istemeyeiz fakat gazetelerdeki durum gerçektende var ise kesinlikle zam yapmayız.Burası Beşiktaş kulübü çiftlik değil herkese gereğini yaparız.