İsmi bir süredir Süper Lig temsilcisi Fenerbahçe ile anılan Sambacı Lucas Lima, sosyal medya hesabından sarı- lacivert kalp paylaştı. Brezilyalı yıldız Lima' nın bu paylaşımı Fenerbahçe taraftarının heyecanlanmasına neden oldu.

"YEŞİL IŞIK YAKTI" YORUMLARINA NEDEN OLDU

Brezilya ekiplerinden Santos' un formasını terleten Lucas Lima' nın İnstagram hesabından yaptığı paylaşım Fenerbahçe taraftarını heyecanlandırdı. İsmi Fenerbahçe ile anılan Brezilyalı oyuncu, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa sarı- lacivert kalp bıraktı. Lima' nın bu paylaşımı, Fenerbahçe taraftarlarına ait sosyal medya hesaplarından da paylaşılarak, futbolcunun sarı- lacivertli ekibe yeşil ışık yaktığı şeklinde yorumlandı. 

İŞTE O PAYLAŞIM

Brezilyalı yıldızın temsilcisi Khodor, Fenerbahçe'nin oyuncusuyla aylardan beri ilgilendiğini söyleyerek, "Yeniden görüşmeye başladık. Lima'nın durumu gelecek hafta şekillenir" ifadelerini kullandı. Barcelona' nın, ocak ayında Santos ile sözleşmesi sona erecek olan Lucas Lima ile 4.5 yıllık anlaşma sağladığı açıklanmıştı. Yıldız futbolcunun, devre arasından itibaren İspanyol devinin formasını giyeceği belirtilmişti. Ancak son dönemde yaşanan gelişmelerin ardından Fenerbahçe, yıldız orta saha oyuncusu için yeniden devreye girdi. Lima'nın menajeri Edson Khodor, yaşanan gelişmeleri anlattı