Süper Lig' in bir alt liginde Play- Off finalinde Göztepe’ ye elenerek Süper Lig’ e çıkma umutlarını kaybeden Eskişehirspor’ da bugün yapılacak olan kongrede yeniden başkan seçilmesi beklenen Halil Ünal’ ın yeni sezon için transfer çalışmalarına şimdiden başladığı öğrenildi.

FENERBAHÇELİ OYUNCU İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Geçtiğimiz sezondan çok daha iyi bir kadro kurmak isteyen Ünal’ ın, Süper lig ekiplerinden Fenerbahçe’ den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Slovak kanat futbolcusu Miroslav Stoch ile çok büyük ölçüde anlaştığı öğrenildi.

STOCH, ŞAMPİYONLAR LİGİ İÇİN GELDİM DEMİŞTİ

Fenerbahçe' ye ilk geldiği 2010 sezonunda Şampiyonlar Ligi' nde oynamak adına sarı- lacivertli kulübü seçtiğini söyleyen Slovak kanat futbolcu, bir türlü Devler Ligi' nde boy gösterme şansı yakalayamamıştı. Önce Arap ligine oradan da Yunan Ligi' nde Paok' a kiralanan futbolcu tutunamayıp Fenerbahçe' ye geri dönmüştü. Birçok takıma kiralanan Stoch'un önümüzdeki sezon Eskişehirspor forması giymesi bekleniyor. Eskişehirspor Süper Lig'e yükselmek için play- off maçına çıkmış ve Göztepe' ye elenerek büyük hayal kırıklığına uğramıştı.