Fenerbahçe'de Caner Erkin defteri kapandı. Galatasaray maçı öncesi Vitor Pereira'ya ağır sözleri nedeniyle kadro dışı kalan, özür dilemesine rağmen affedilmeyen oyuncunun geri dönüş şansı yok.
 
INTER'E İMZA ATMAK ÜZERE
 
Caner Erkin'in Inter'le mukavele imzaladığı iddia edilse de, henüz resmi bir imza yok.
 
Fenerbahçe'nin yeni sezonda kadrosunda yer almayacağı kesinleşen futbolcu bu hafta Inter ve kendisini isteyen diğer kulüplerle görüşmeye başlayacak. Ancak oyuncu büyük ihtimalle İtalya'da Inter'e resmi imzayı atacak.
 
HOLEBAS İLE ANLAŞILDI
 
İtalyanlar’ın, Caner’in, İnter’le anlaştığını yazması sonrasında sol beke takviye yapmayı hedefleyen Sarı-Lacivertliler, bu doğrultuda da Watford’un Yunan sol beki Holebas’ı listesine aldı. Antar’ın, kulüple yaptığı görüşmenin oldukça samimi bir havada geçtiği, taraftarların anlaşma noktasına geldiği konuşuluyor.
 
Valencia’daki sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan ve kulübünde kadrodışı kaldıktan sonra ilk 11’deki yerini kaybeden Cezayirlı atak orta saha oyuncusunu isteyen en ciddi kulübün Fenerbahçe olması da, anlaşmanın mutlu sona ulaşmasını güçlendiriyor. Oyuncunun da, Kanarya’ya oldukça sıcak baktığı konuşuluyor.