Teknik patron Aykut Kocaman yönetiminde saat 10.00' da başlayan antrenman, 1 saat boyunca devam etti. Futbolcular, salonda yaptıkları kuvvet ve dayanıklılık çalışması ile idmanı bitirdi. Diğer bir yandan, sezon sonu milli takımlara gittikleri için kampa geç katılan Mehmet Topal, Hasan Ali Kaldırım, İsmail Köybaşı, Simon Kjaer ve Martin Skrtel ile yeni transferden Nabil Dirar bugün laktat testinden bir problem yaşamadan geçtiler.

İLK HAZIRLIK MAÇI BAŞLIYOR

Bu esnada  Fenerbahçe ilk hazırlık maçını bugün Düzce Stadı’ nda Rumen ekibi Juventus Bükreş ile yapacak. D-Smart’ tan ekranlara gelecek karşılaşma 18.00’ de başlayacak.

ALPER KAMPTA EN ÇOK ÇALIŞANLARDAN 

Yeni sezon evvelinde Fenerbahçe’ de forma rekabeti en üst seviyede seyrediyor. Takımın önemli isimlerinden biri olan Alper Potuk da bu durumu gözönünde bulunduraral yaz ayında özel bir program uyguladı. Özel bir kondisyoner tutan tecrübeli futbolcu yapılan testlere göre fiziksel açıdan oldukça iyi durumda gözüküyor. Arkadaşlarının bir adım önüne geçen Alper Potuk' un  istekli ve hırslı görüntüsü dikkatlerden kaçmıyor.

EĞLENMEK İÇİN TAVLA TURNUVASI

Topuk Yaylası kampında futbolcular boş zamanlarında stres atmak için tavla turnuvası yapıyor. Bilhassa Van Persie ile Mehmet Topal arasındaki tavla maçları oldukça keyifli geçiyor. Turnuvada çoğunlukla Van Persie kazanan taraf oluyor.