Fenerbahçe Arsenal' in İspanyol santrforu Lucas Perez' i kiralama için girişimlere başladı. Geçen sezon forvet bölgesinde büyük eksiklikler çeken Fenerbahçe, hücum hattı için transfer çalışmalarına başladı. Sarı Lacivertli takımın Hollandalı yıldızı olan Van Persie’ den bir türlü istediği verimi alamayan Kanarya, Hollandalı golcüyü Feyenoord’ a satıp bu oyuncunun yerine Arsenal’ in forvet oyuncusu Perez’ i kadrosuna katmak istiyor. 

YÜKSEK BONSERVİS BEDELİ İLE TRANSFER OLMUŞTU

Geçen sene İspanyol takımı Deportivo’ dan Arsenal’ e 17.1 milyon Euro karşılığında transfer olan Perez takımda istediği kadar şans bulamamıştı. Bu yüzden dolayı İspanyol oyuncuyu bu sene Arsenal kiralama fikrine sıcak bakıyor.

İSPANYA'DAN TEKLİF ALMADI

Yöneticiler önceki gün Londra' ya giderek bu transfer için temaslarda bulundu. Sarı lacivertli ekip bir süredir kadrosunu bir santrforlar takviye etmek için birçok aday üzerine çalışmalar yapıyordu. Lucas Perez ise Dünya Kupası' nda oynamak için ülkesi İspanya' dan teklif bekliyordu. Beklediği teklifi alamayan Perez' in sürekli oynayabilmek için Fenerbahçe' yi seçmesi bekleniyor.