Fenerbahçe yönetim, Aykut Kocaman’ ın çok istediği forvet transferini, UEFA’ ya kadronun verileceği 21 Temmuz Cuma gününe dek tamamlamaya kararlı. Hedef, Bony ve Lucas Perez’ den birini İstanbul’ a getirmek.

LUCAS PEREZ İÇİN İKNA TURLARI

Fenerbahçe' nin teknik patronu Aykut Kocaman, İspanyol forveti takımda görmeyi çok arzuluyor. Ospina konusunda Fenerbahçe ile anlaşamayan İngiliz temsilcisi Arsenal, Lucas Perez’ in kiralanması adına kolaylık sağlamaya hazır durumda. Fakat 28 yaşındaki futbolcu, ülkesine dönmek istiyor. Oyuncunun menajeri Rodrigo Fernandez, Fenerbahçe dahil birçok kulüpen teklif aldıklarını fakat Lucas Perez’ in İspanya dışında bir takıma gitmesinin zor gözüktüğünü ifade etti. Buna rağmen Sarı- Lacivertli ekip, son ana yıldız futbolcuyu ikna etmek için girişimlerini sürdürmekte ısrarcı.

BİR DİĞER FORVET ADAYI BONY İSE KAMPA ALINMADI

Fildişi Sahilli yıldız forvet, PEP Guardiola’ nın kendisini istememesine rağmen 1 sezon daha takımda kalabileceğini hedeflemekte idi. Fakat Manchester City’ nin dün başlayan ABD kampı, Bony’ nin hayallerini tamamen alt üst etti. Manchester City' nin ünlüteknik adamı olan Guardiola, gelecekleri belirsiz olan Denayer ve Nasri gibi isimleri kampa davet etmesine rağmen 29 yaşındaki oyuncuyu almadı.