Londra' da iki oyuncunun da menajeri ile bir araya gelip Fenerbahçe' nin tekliflerini ileten menajer Ahmet Bulut' un birkaç güne bir netice alması bekleniyor.

Sarı- lacivertli ekibin forvet transferini kiralama yolu ile bitirmeyi hedeflediği gelen bilgiler arasında. Arsenal formasını terleten Lucas Perez, halen İspanya' dan gelecek teklifleri beklerken, istediği takımı bulamaması her geçen gün Fenerbahçe' ye transfer olma ihtimalini güçlendiriyor. Sambacı Gabigol (Gabriel Barbosa) ise şu an için Türkiye' ye gelmeye pek sıcak bakmıyor.

VIATRI GÜNDEMDE YOK

Sambacı yıldızın Inter' de kalmak ya da Serie A' da başka bir takıma kiralanarak kendisini yeniden ispat etme hedefinde olduğu öğrenildi. Fenerbahçe, listesinin ilk sırasındaki isim Lucas Perez olduğu için Gabigol konusunda çok aktif davranmıyor ve öncelikle Arsenalli yıldızın yanıtını bekliyor.

Teknik heyetin de merkez forvette görev yapmaya daha yatkın olması nedeniyle Lucas Perez ismine daha sıcak baktığı gelen haberler arasında. Öte yandan, sarı-lacivertli yönetim, Boca Juniors'la sözleşmesi biten ve adı kendileriyle anılan Viatri ile ilgilenmediklerini açıkladı