Alman ekibi, yeni sezon hazırlıklarını İsviçre'de devam ediyor. Milli futbolcumuz Emre Mor da takımının kampına ve ilk antrenmanında yer aldı.

KALMASINI İSTİYOR
Teknik direktör Peter Bosz'un 25 Temmuz'a kadar Emre Mor'un takımda geleceği hakkında karar vermesi bekleniyordu. Genç futbolcunun İsviçre kampına katılması takımda kalma ihtimalini kuvvetlendirdi.

5 AĞUSTOS'TA BELLİ OLACAK
Bununla birlikte, Borussia Dortmund yönetimi, Emre Mor'u kiralama ya da satma seçeneğini gündeminden çıkarmış değil. Milli futbolcunun geleceği, en geç 5 Ağustos'ta oynanacak Almanya Süper Kupası maçına kadar belli olacak. Diğer yandan Süper Lig' in transferde hızlı takımı Fenerbahçe'ye gelmesi gündemde olan, Borussia Dortmund' un genç yıldızı Emre Mor'un menajeri Muzzi Özcan yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunmuştu. İşte Emre Mor' un menajerinin açıklamaları:

25' İNDEN SONRA BELLİ OLACAKtı 5 AĞUSTOS'A KALDI

Emre Mor konusunda teklifler var. Fakat şu anda Bundesliga ekibi Dortmund' a konsantre olmuş durumda. Onu bozmuyoruz. Onun düşüncesi fit olmak. 25 Temmuz' a kadar kamp dönemleri mevcut idi. Hocası takımda uygun istemiyorsa yeni bir adım atacağız. Fakat kısa vadeli bir adım olacak Hocası ve Dortmund ondan memnunlar. Ona sürekli destek veriyorlar.