Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Anadolu Ajansı' nın Spor Masası programına konuk oldu. Başkan Dursun Özbek, gazetecilerin canlı yayındaki Sneijder ile ilgili sorusuna net bir cevap vermedi. 

KONUYU GEÇİŞTİRDİ

Hollandalı oyuncu Wesley Sneijder konusuna değinen Başkan Özbek "Sneijder, Galatasaray' ın çok önemli oyuncusu ve Galatasaray' a çok önemli hizmetlerde bulundu; Galatasaray taraftarının sevgilisi konumunda. Hem bizim hem de sporcunun projeleri mevcut, sadece bizim tasarrufumuzda olan bir şey değil. Arda da bizim çok önemli bir futbolcumuzdu ama kariyer planlamasını yaptı ve Atletico Madrid' e transfer oldu. Hem kulüpler hem de sporcular kendi kariyerlerini planlama konusunda bazı kararlar alabilir" diyerek, Hollandalı yıldız orta saha oyuncusu ile yolların ayrılacağı sinyalini verdi.

BAŞKAN ÖZBEK' E WESLEY SNEİJDER KALSIN MESAJI YAĞDI 

Diğer bir yandan  Anadolu Ajansı' nın canlı yayınına katılan Galatasaray' a gönül vermiş taraftarlar, yorum kısmına adeta mesaj yağdırdı. Başkan Özbek' e sesini duyurmak isteyen taraftarlar, Sneijder' in takımda kalmasını istediklerini ifade ettiler.