Diego Costa'yı kadrosunda düşünmeyen Conte, Everton'ın golcüsü Romelu Lukaku'nun her ne pahasına olursa olsun alınmasını istiyor. Antonio Conte liderliğinde Premier Lig'de geçen sene zorlanmayarak şampiyonluğa ulaşan Chelsea, transferde hala suskun olması Chelsea menejerini endişelendiriyor.

ANTONİO CONTE LUKAKU'YU İSTİYOR

Chelsea yöneticilerinin önceliği bir merkez forvet transferi. Zira menajer Antonio Conte, gelecek yıl Diego Costa'yı kadroda görmek istemiyor.Conte'nin transfer listesinin başında ise Evertonlı Romelu Lukaku yer alıyor. Ancak Everton'ın Belçikalı forvet için 90 milyon euro talep etmesi, transfer görüşmelerini sıkıştırmış durumda.

Şampiyon kadroya takviye yapılmaması sebebiyle büyük rahatsızlık duyan Antonio Conte, yönetimden her ne pahasına olursa olsun Lukaku'nun kadroya katılmasını istedi. İngiliz basınına göre İtalyan menajer yönetime, "Gerekirse 100 milyon euro verip Lukaku'yu alın" mesajı gönderdi.

Chelsea'nin adının anıldığı diğer oyuncular Monacolu Bakayoko ve Juventus'un sol beki Alex Sandro. Sandro için 65 milyon euro’yu gözden çıkaran Chelsea yönetimi, Bakayoko için de 50 milyon euro’luk bir kaynak ayırmış durumda. Ancak tüm söylentilere karşın transferler hala gerçekleşmiş değil.