İtalyan ve İspanyol basının haberlerine göre Villarreal, Ceric Bakambu için Premier Lig'den gelen teklifi kabul etmediği beyan edildi.

İddialara göre, West Ham'ın 2014-15 ve 2015-16 yıllarında Bursaspor'da top koşturan 25 yaşındaki futbolcu için 30 milyon euro bonservis bedeli verdiği ama Villarreal'in Mateo Pablo Musacchio'nun Milan'a gönderilmesinden sonrası bir diğer yıldız futbolcusunu daha kaybetmeyi göze alamayarak bu teklifi reddettiği iddia edildi.

Villarreal'in bugüne kadarki en pahalı satışı Eric Bailly'i geçen sezon Manchester United'a 40 milyon euroya satmasıydı.

West Ham, Bakambu için olumlu yanıt alamaması üzerine rotayı Köln'den Çin'e transferi gerçekleşmeyen Anthony Modeste'ye çevirdi.

BURSASPOR GANALI YILDIZIN PEŞİNE DÜŞÜLDÜ

Spor Toto Süper Lig’de önümüzdeki sezon kadrosunu güçlendirmek için, Ganalı yıldız Asamoah Gyan’ı transfer etmek istiyor. 31 yaşındaki golcü oyuncu için senelik 1 milyon 600 bin Euro’dan 3 yıllık teklifte bulunan Bursaspor, görüşmelere devam ediyor.

BURSASPOR GYAN İÇİN YENİ TEKLİF YAPACAK

Bursasporlu yöneticilerden edinilen bilgiye göre, Yeşil Beyazlı ekibin teklifini az bulan Asamoah Gyan’ın yapılan teklifte artış istedi. Taraflar arasındaki görüşmeler devam ederken, Bursaspor’un önümüzdeki günlerde yeni bir teklif yapması bekleniyor.