Marcelo' dan elde edeceği geliri forvet transferinde kullanacak olan yönetimin listesindeki ilk aday Andre Pierre Gignac olacak. Meksika' nın Tigres takımında forma giyen Fransız asıllı oyuncu için görüşmeler bir süre evvel başlamıştı. Tigres ile bonservis bedeli hususunda uzlaşmaya çalışan Beşiktaş, transferi 4 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında tamamlamaya çalışacak.

GİGNAC DA GELMEK İSTİYOR

Gignac ile de transfer için görüşen futbol komitesi, 31 yaşındaki futbolcudan olumlu cevap aldı. Beşiktaş'a transfer olmak istediğini yönetime söyleyen Gignac, kulüplerin anlaşması durumunda Siyah Beyazlılar ile 4 senelik sözleşme imzalayacak.

ABOUBAKAR DA GÜNDEMDE

Beşiktaş Vincent Aboubakar' dan da vazgeçmiş değil. Gignac trasnferinde pürüz çıkması durumunda Kamerunlu oyuncu adına girişimler yeniden başlayacak. Aboubakar' ın bonservisinde söz sahibi olan Porto ve Lorient ile bir kez daha görüşmeyi hedefleyen yönetim, Marcelo' dan elde ettiği geliri bu transfer için kullanmak istiyor.

Listedeki diğer isimler Fiorentina'dan Khouma Babacar (En sağda) ve Swansea City'de Fernando Llorente (Sağdan ikinci). Babacar ve Llorente'de de yönetimin gündeminde yer alıyor. Diğer adaylarda sorun çıkması halinde bu iki isim için girişimler başlayabilir.