Süper Lig'in son şampiyonu Beşiktaş, Vincent Aboubakar' ın transferinde netice alamamasından sonra Marcelo Guedes' in Lyon'a satılması ile gelecek paray ile golcü bir forvet alacak. Golcü arayışları adına operasyona başlayan Beşiktaş için flaş bir iddia ortaya atıldı.

YENİ HEDEF FİORENTİNE OYUNCUSU BABACAR

Bip Spor' un haberine göre, Beşiktaş' ın Pepe transferinde görüşmeleri devam ettiren isimlerden biri olan menajer Ahmet Bulut' un Fiorentina' da forma giyen Khouma Babacar için masaya oturdu. Beşiktaşlı yöneticilerin de İtalya' ya çıkarma yaparak Babacar transferinde somut adım atmak için hızlı hareket edeceği ifade edildi. Süper Lig' i son iki senede domine eden Beşiktaş' ın teknik patronu Şenol Güneş' in isteği ile en kısa vakitte golcü transferini sona erdirmek için çaba sarf ettiği kaydedildi. 

KİRALIK OLARAK DÜŞÜNÜLÜYOR

Bu arada kısa bir süre önce Beşiktaş'ın Babacar'ı kiralamak için Fiorentina'ya 2 milyon euro kiralama bedeli teklif ettiği iddia edilmişti. Ayrıca siyah- beyazlıların, 24 yaşındaki Senegalli golcüye yıllık 3 milyon euro maaş sunduğu öne sürülmüştü.