Fikret Orman, Beşiktaş'ın transfer açıklandı

"Beşiktaş yoğun bir transfer yılı geçirmeyecek. Stoper mevkisine bir hamle gerçekleştirdik. Santrfora da alacağız. 7 Eylül'e kadar transfer devam sürecek. Herkes bir an evvel transfer yapılsın istiyor. Bu bizim transfer siyasetimizle örtüşmüyor. Ana hedefimiz sahada oynayacağımız futbola katkı sağlayacak oyuncular almak istiyoruz."

"ABOUBAKAR'A 10 MİLYON VEREMEYİZ''

"Forvet beklentimiz var. Kadromuzda iki forvetimiz var. Aboubakar istediğimiz bir oyuncuydu. Ama biz 1 yılı kalmış bir oyuncuya 8-10 milyon euro para veremeyiz."Eğer verirsek bu yanlış bir transfer olmuş olacak.

TALİSCA'YA CEZA GELİYOR

Spor Toto Süper Ligi'nde 2016-2017 senesi son şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş, güncel sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Siyah Beyazlılar bir tarafdan tarnsfer çalışmalarına ağırlık verirken bir tarafdan da elindeki futbolcuların takımda kalması için yoğun çaba sarf ediyor.

Fakat akşam vakitlerinde Beşiktaş idmanında bir skandal olay yaşandı ve geçtiğimiz yılın yıldızlarından biri Talisca, idmanda olması gerekirken izinden dönmediği ortaya çıktı. Beşiktaş yönetiminden konuyla ilgili henüz hiçbir açıklama yapmazken, Brezilyalı futbolcunun geleceğinin nasıl şekilleneceği merak konusu.