Stoper yaptığı Pepe takviyesi ile defans hattına yapacağı transferleri tamamlayan Beşiktaş' ta gözler forvet hattına çevrildi.

ROTAYI MEKSİKA'YA ÇEVİRDİ

Öncelikle Vincent Aboubakar' ı kadrosunda tutmak isteyen Beşiktaş yönetimi, net bir sonuca varamadı. Oyuncunun bonservisini alabilmek için Lorient ve Porto ile henüz anlaşma gerçekleşmedi. Bu durum üzerine listesindeki diğer isimlere geçen siyah- beyazlılar, rotasını Meksika' ya çevirdi.

3 MİLYON EURO İLE TAMAMLANMAK İSTENİYOR

Tigres' de forma giyen Andre Pierre Gignac adına görüşmeler yoğunlaşırken, Meksika ekibi ile Fransız futbolcunun bonservisi konusunda pazarlıklar başladı. Yaşlı kurt Gignac' ın Tigres ile 1 sene daha mukavelesi olması sebebi ile yüksek bir bedel ödemek istemeyen siyah- beyazlılar, transferi 3 milyon Euro karşılığında tamamlamayı hedeflemekte. Kulüpler arasında anlaşma sağlanması durumunda 31 yaşındaki futbolcu ile 3 sene sözleşme imzalanması planlanıyor.

YAŞLI KURT GİGNAC 34 GOL ATTI

2015 yılında Meksika' nın Tigres takımına transfer olan 31 yaşındaki oyuncu, Güney Amerika futboluna kısa sürede uyum sağladı. İlk sezonunda 46 maçta 34 gol atan Gignac, geçen sezon 49 maçta 25 kez fileleri havalandırdı.