Transferin bitmesine iki gün kaldı, U21 takımına gönderilen Boyka, Aras, Milosevic ve Franco'ya kulüp arayışında olan yönetimin bu futbolcuları Türkiye'deki kulüplere bedelsiz kiralamaya çalıştığı öğrenildi.

Bu esnada Beşiktaş'ın Juventus'ta gözden çıkarılan Stephan Lichtsteiner ile ilgilendiği ifade edildi.

İtalyan ekibi ile yapılan görüşmelerin sürdüğü ve menajeri aracılığıyla futbolcudan da transfer ile ilgili fikir aldığı belirtildi.

İsviçreli sağ bek futbolcusunun transfere sıcak baktığı ve iki kulübün anlaşması durumunda Beşiktaş'a transfer olmak istediği öğrenildi.

Öte yandan Beşiktaş'ın rakibi olan Fransız temsilcisi Monaco transfere doymak bilmiyor.

Süper Lig ekibi Beşiktaş' ın Şampiyonlar Ligi' nde karşılaşacağı dişli rakiplerden olan Fransız ekolü A. S. Monaco takımı transfere doymuyor. İtalyan devi İnter' den transfer edilen Jovetic' ten sonra bir yıldız daha  A. S. Monaco kadrosuna dahil oldu.

5 SENELİK MUKAVELE İMZALANDI

Fransa ekibi Monaco kulübünden yapılan beyanda, 22 yaşındaki Keita Balde ile 5 senelik mukavele imzalandığı ifade edildi. İtalya basınında yer alan haberler doğrultusunda, A. S. Monaco' nun Keita Balde transferi adına İtalyan ekibi olan Lazio' ya bonuslar ile beraber 35 milyon Euro ödeyeceği iddiası ortaya atıldı.

HEM FORVET ARKASI HEM DE İKİ KANATTA DA OYNAYABİLMEKTE...

Lazio formasını terlettiği dönemlerde yer yer forvet arkası yer yer her iki kanatta da görev alabilen genç futbolcu Balde Keita, geçtiğimiz sezon İtalyan devlerinden Lazio forması ile 34 maça çıkarkern 16 gol atma başarısı göstererek adını iyice duyurmuş ve daha büyük bir kulübe gitmek istediğini belirtmişti ve o isteği artık gerçeğe döndü zira transfer sezonunun kapanmasına az bir vakit kala transferi gerçileşti.