Kara Kartal Süper Ligde 2 sezondur gösterdiği başarıyı önümüzdeki sezonda sürdürmek istiyor. Bu nedenden dolayı transfer çalışmalarına hız veren Siyah Beyazlılar takıma birkaç takviye yaparak kadrosunu güçlendirmek istiyor. Bir süredir Sarı Lacivertli takım ile adı geçen Shaktar Donetsk’in yıldız ismi Taison ile Beşiktaş’ta ilgilenmeye başladı. Bu kapsamda yıldız oyuncuya İstanbul ve Beşiktaş’ı tanıtan bir CD gönderildi.

SİYAH BEYAZLILAR TRANSFER MESAİSİNE BAŞLADI

Yeni sezon için çalışmamalara şimdiden başlayan Beşiktaş Taison’u transfer etmek için çalışmalara başladı. Sabah gazetesinin yer verdiği habere göre; Aralık ayında Brezilyalı yıldızın sözleşmesi sona erecek. Taison yapmış olduğu açıklamada: ''4 milyon verin geri kalan bonservis bedelini ben halledeyim'' mesajı Kara Kartalı harekete geçirdi. Siyah beyazlılar oyuncunun transferinde bir indirme gidilirse bu transferi bitireceği konuşuluyor.

BEŞİKTAŞ OYUNCUYA CD YOLLADI

Shaktar Donetsk’in Brezilyalı yıldızı için devreye giren Siyah Beyazlılar oyuncuya Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri, İstanbul ve taraftarlarını tanıtan bir CD gönderdi. Diğer yandan yıldız oyuncu çıkmış olduğu 37 maçta 10 gol 2 asistlik bir performansla oynadı.