Başakşehir'in resmi hesabından yayınlanan videoda Mevlüt Erdinç, daha önce Fransa' da karşılıklı olarak oynadığı, turuncu- lacivertli takımın Kamerunlu oyuncusu Aurelien Chedjou' yu telefonda arayarak transfer olduğunu belirtti.

MEVLÜT ERDİNÇ CHEDJOU'YU ARADI

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü binasından, sol ayak bileğindeki kırık sebebi ile hastanede tedavi gören Chedjou' yu arayan Mevlüt Erdinç, "Sana bir sürprizim var arkadaşım. Artık sana karşı oynamayacağım zira seninle aynı takımda oynayacağım. Aranıza katılıyorum." dedi. Chedjou da bu yaşanan bu gelişmeden büyük memnuniyet duyduğunu söyleyerek; "Seninle aynı formayı giymek için en hızlı şekilde dönmeye çalışacağım. Tebrikler. Aramıza hoş geldin." ifadelerinde bulundu.

YARIN MEVLÜT ERDİNÇ ve GÖKHAN İNLER İÇİN İMZA TÖRENİ YAPILACAK

Mevlüt Erdinç ve Aurelien Chedjou, Fransa 1. Ligi' nde uzun seneler farklı takımların formaları ile karşılıklı olarak mücadele etmişti. Medipol Başakşehir Futbol Kulübü , bugün sağlık kontrolünden geçen Mevlüt Erdinç ile 3 senelik anlaşmaya vardı. Golcü oyuncu için yarın bir diğer yeni transfer Gökhan İnler ile kulüp binasında imza töreni gerçekleşecek.