Ajax'lı Tete'nin devamlı ücret yükseltmesinden dolayı rahatsızlık yaşamış olan sarı-kırmızılı yönetim menajer Ahmet Bulut'tan gelen öneri strateji değiştirdi. İspanyol ekibiyle araları olumlu olan Ahmet Bulut, 26 yaşındaki yıldızı getirebileceğini Galatasaray'a iletti. Bunun üzerine girişimlere başlayan Cimbom, dünya devi ile masaya oturdu.

Sarı-kırmızılı yöneticiler, Barcelona'ya 18 milyon euro'ya gelmesine rağmen beklentiyi karşılayamadığı için piyasa değeri 7.5 milyon euro'ya düşürülen Vidal için bu rakamı gözden çıkardığı ifade edildi.

YARI FİYATA SATMAK İSTEMİYOR

Ancak yapılan görüşmelerde Barça'nın oyuncuyu aldığı fiyatın yarısına satmak istemediğini bildirip rakamı artırdığı vurgulanırken, Galatasaray'ın da bunun üzerine kiralama yolunu deneyeceği kaydedildi.

Galatasaray Başkan Dursun Özbek'in ekibiyle bu transferin satın alma opsiyonlu bitirilmesi için emir verdiği gelen bilgiler arasında.

DURSUN ÖZBEK KESİN TALİMAT VERDİ

Galatasaray yıldız futbolcuyu renklerine bağlamak için İspanya'ya ekip gönderdi.Galatasaray başkanı Dursun Özbek Barcelon'ın yıldızını almadan gelmemeleri yönünde ekibine talimat verdiği öğrenildi.

GALATASARAY UKRANYALI YILDIZA KANCAYI TAKTI

Galatasaray, Ukraynalı yıldız Yevhen Konplyanka'yı transfer etmek için harekete geçti.

Teknik Direktör Igor Tudor, Bruma'nın RB Leipzig'e satılmasından sonra Portekizli oyuncunun yerine bir kanat hücumcusu istiyor.