12 Temmuz' da yeni sezon hazırlıklarına başlayacak olan La Liga devi Barcelona' da Arda Turan; Messi, Neymar ve Pique ile beraber reklam çekimi için Tokyo' ya uçtu. Barcelona, yeni forma sponsorunun Japonya'da düzenleyeceği etkinlikte Messi, Neymar, Pique ve Arda Turan'ın yer alacağını açıkladı.

Arda Turan sosyal medya hesabı üzerinden Tokyo'yo uçtuğunu belirtip iki fotoğrafla birlikte ''Yeni gün yeni umut'' ve ''Tokyo, 10 saat daha var ama olsun'' mesajını paylaştı.

HERKES AYRILACAK GÖZÜ İLE BAKIYORDU

Geçtiğimiz günlerde Arda Turan' ın adı Çin Süper Ligi ekiplerinden Guangzhou Evergrande ile anılmıştı. İddialara göre Guangzhou Evergrande, Barcelona' ya Arda Turan için 50 milyon euroyu gözden çıkarmıştı. Arda' nın Tokyo'ya gidişi Barcelona'da kalacağı yönünde yorumlandı.

BARCELONA 23 TEMMUZ' DA MAÇLARA BAŞLIYOR

Katalan ekibi Barcelona 12 Temmuz' da yeni sezonu açacak. Çalışmalar başladıktan sonra 23 Temmuz' da İtalyan devi  Juventus, 27 Temmuz'da İngiliz ekibi Manchester United ve 30 Temmuz' da La Liga boğası olan Real Madrid ile Uluslararası Şampiyonlar Kupası' nda karşı karşıya gelecek.