Hastalıkların çaresini ilaçlarla aramak ilaç sektörünün çok işine yarıyor. Plasebo etkisi bile aslında frekansların değişmesiyle alakalı. İnanmak denilen şey, hastanın hastalığa karşı tutumu değişince frekansının da değişmesi ve hastalığın artık o frekansta kendine yer bulamamasından başka bir şey değil.

HASTA İNSANLARIN FREKANS YAPILARI DEĞİŞİYOR

Hasta insanla sağlıklı insanın frekans yapıları birbirinden farklıdır. Çünkü virus, bakteri. allerjen, toksin, amalgam, mantar gibi yabancı frekanslar vücudun titreşim ahengini bozar, hastalıklara neden olurlar. Negatif etki yapan bu frekanslar artık birezonans cihazı sayesinde saptanıp temizlenebilmektedir. Böylelikle hücrelerin bilgi alışverişi eski düzenli haline kavuşmakta, bünyeye zarar veren maddelerin yarattığı olumsuz frekanslar bertaraf edildiğinde de iyileşme sağlanmaktadır.

HASTALIKLAR KİŞİYE ÖZGÜ OLARAK ORTAYA ÇIKIYOR

Hastalık oluştuğunda kişinin patolojik, fizyolojik ve psikolojik durumuna göre salınan biofoton şiddeti, salınım şekli ve yayılımı kişiye özgü değişmektedir. Sağlık nasıl kişiye özgü ise; hastalık da kişiye özgüdür. Gerçek iyileşme için bu enerjitik dengenin yeniden kurulması gereklidir. Bu yüzden tedaviler de hep kişiye özgü olmalıdır.