Gebelik döneminde özellikle fazla kilo alıp veriminden kaynaklanan vücut bozuklukları anne adayını hem psikolojik hem de fiziken oldukça etkilemektedir. İstenmeyen bu deformasyonlardan onları kurtarmak için ise artık pek çok yöntem var. Artık bazı estetik operasyonlar sonucunda istediğimiz görüntüye kavuşabilmek artık mümkündür.

Deride çatlaklar

Yüzde lekeler

Vücut şeklinin bozulması

Karın bölgesinde göbekli görüntü ve sarkıklık

Meme boyutu-diriliği ve dikliğinin değişmesi

KARIN BÖLGESİ ESTETİĞİ 

Özellikle karın bölgesinde oluşan sarkmalar ve dezenformasyonlar kişiyi oldukça kötü etkileyen unsurlardandır. Bu kilolu görünümden kurtulabilmek için deri altında biriken yağları bir estetik operasyon yardımıyla aldırmak ve bu istenmeyen görüntüden hızlıca kurtulabilmek mümkün olabiliyor.

ÇATLAK TEDAVİSİ 

Hızlı kilo alıp vermeden kaynaklana çatlaklar gebelikte annenin de en şikayetçi olduğu konulardandır. Deri içerisindeki çatlaklar özellikle dokunun kaybolması ve çatlaması sonucu meydana gelerek buradaki yağ dokularını parça parça bölerler. Bu sebeple deri üstünde istenmeyen görüntüler oluşturacak olan çatlak görünümlerinin tedavisinde sıkça kullanılan micro masaj aletleriyle bu görünümden tamamen kurtulabilmek mümkün olabiliyor.