Kalıcı kilo verebilmek ve fit bir vücuda kavuşabilmek için mucize diyetler yerine sağlıklı beslenmek, düzenli spor yapmak ve biraz da sabır gerekiyor. 2 günde 10 kilo gibi başlıklar ilgimizi çekse de uzak durmak gerekiyor.

LİMONLU SU

Beyoncé'nin de Dreamgirls çekimleri öncesi uyguladığı bu diyet oldukça tehlikeli. İstediğiniz kiloya ulaşana kadar limonlu su, acı kırmızı biber ve akçaağaç şurubunu karıştırarak içmeniz gerekiyor. Ayrıca bu diyetin yaratıcının gözetimi altında bir kişi de öldü, o yüzden hiçbir şekilde değmez.

LAHANA ÇORBASI DİYETİ

Lahana çorbası bu diyetlerin arasında kesinlikle en kötüsü değil fakat sıkıcı olduğu için sürdürülebilir de değil. Lahana çorbası, çiğ meyve, sebze ve de tavuk göğsü ile besleniyorsunuz.

KURABİYE DİYETİ

Eğer kurabiye canavarıysanız, önceden hazırlanmış protein kurabiyeriyle 2 öğün beslendiğiniz bu diyet programı size hayal gibi gelebilir. 

GREYFURT DİYETİ

İçinde yağ yakıcı özellik olan bu meyve kahvaltı için iyi bir seçenek olsa da üzgünüz size sihirli bir şekilde size kilo verdirmez. Bunlar dışında uygulamanız gereken sporu düzenli bir şekilde yaparak hayatınıza alabilmek. Ne yediğinize de aynı oranda dikkat edebilmek de gerekiyor. Özellikle vücudu susuz bırakmamak ve günlük su ihtiiyacının yeteri kadar karşılanması oldukça büyük bir önem taşıyor.