Star TV ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” izdivaç programının gözde gelin adayı Ezgi, locanın en çok konuşulan damat adayları arasında olan Serkan’a aşkını itiraf etti. Daha önce Ezgi’ye talip olarak gelen Cemal'in sözleri gerginliğe neden oldu. Gelin adayı Ezgi, ünlü sunucu Zuhal Topal'dan söz alarak, açıklama yapmak istediğini ifade etti. "Bu locada beni mutlu edeceğine inandığım bir kişi var” sözleriyle duygularını ifade eden gelin adayı Ezgi, o kişinin damat adayı Serkan olduğunu açıkladı. Bunun üzerine ünlü sunucu Zuhal Topal, Ezgi ve Serkan’ı yanına çağırdı.

DAMAT ADAYI SERKAN İTİRAF ETTİ

Çok şaşırdığını dile getiren damat adayı Serkan, “Ezgi’nin, bu kadar cesaretli olabileceğini düşünmüyordum” dedi. Gözde gelin adayı Ezgi ise “Demek ki karşı taraftan cesaret almışım ki duygularımı rahatça açıklayabildim” yanıtını verdi. Gözde damat adayı, "Evet, göz göze geliyorduk, ama cidden hiç beklemiyordum. Kalp kalbe karşıymış” sözleriyle, gelin adayı Ezgi’den hoşlandığını açıkladı.

Geride bıraktığımız günlerde gelin adayı Ezgi’ye talip olarak gelen Cemal, söz alıp Ezgi’ye karşı hala duygularının olduğunu açıkladı. Bu durum damat adayı Serkan, Ezgi ve Cemal arasında gerginlik oluşmasına neden oldu. Gelin adayı Ezgi, Cemal’e, "Benim sana karşı bir duygum olsaydı geldiğinde kabul ederdim. Şimdi çıkıp böyle bir açıklama yapman çok saçma oldu” ifadelerini kullandı. Gözde damat adayı Serkan ise, “Ben Ezgi’nin duygularına karşılık veriyorum. 'Kalp kalbe karşı' diyorum. Sen çıkıp böyle bir açıklama yapıyorsun. Sen neyin peşindesin?” dedi. Loca tarafından eleştiri oklarının hedefi olan Cemal ise "Ben hatalı olabilirim ama duygularım olduğu için kendimi tutamadım. Duygularımı açıklamak istedim” dedi.

Programın sunucusu Zuhal Topal, Cemal’i sakinleşmesi için arka tarafa gönderdi. Daha sonra damat adayı Serkan'dan gelin adayı Ezgi için kararını aldı. Locanın yakışıklı damat adayı Serkan, "Ezgi beni çok mutlu etti. Tanımak istiyorum” açıklamasını yaptı.