İzdivaç programının ünlü sunucuları Zuhal Topal ile Esra Erol arasındaki kırgınlıklar bitti. Sevilen sunucu Esra Erol'un eşi Ali Özbir, ünlü sunucu Zuhal Topal'ın paylaşamını sosyal medya hesabına yükledi ve altına "Katılıyorum" notunu yazdı.

Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal'ın açıklaması şu şekilde;

''Son zamanlarda internet sitelerinde geçtiğimiz sezonlarda sunuculuğunu yaptığım, şu anda yayında olmayan 'Zuhal Topal'la ' programının locasında yer alan isimlerle ilgili pek çok haber yayınlanmaya başlandı. Daha önceden de altını çizerek belirttiğim gibi 'Zuhal Topal'la' programının yapımcı ben, benim eşim ya da ailemden biri değildir. Programın yapımcısı Artı Film ve Soho Film'dir. Dolayısıyla muhattap yapımcılardır ve çıkan bu haberlerin muhatabı da onlardır. Söz konusu yapım şirketleri ile sahiplerine kişilik haklarıma verdikleri zararlardan dolayı avukatım aracılığıyla açtığım davalar devam etmektedir. Şahsımla ilgili olmadığı müddetçe programla ilgili olan ve muhatabı yapım şirketi olan haberlerin benim ismimle yan yana getirilmemesini önemle rica ederim.''

''KATILIYORUM''

Bir çocuk annesi Zuhal Topal'ın sosyal sosyal medya üzerinden yayınladığı açıklamayı kendi sosyal medya hesabından paylaşan Ali Özbir, paylaşımın altına 'Katılıyorum' notunu yazdı.