Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden oyuncu Zeynep Kankonde, çocukluk fotoğrafını paylaştı. Çok sayıda yorum alan paylaşımda fotoğraftaki kişinin Kankonde olduğuna kimse inanmadı. Oyuncu Zeynep Kankonde, bir süre önce Instagram'da paylaştığı fotoğrafının kendisine ait olduğunu inanmayanlara ilginç bir kanıt sundu.

KİMSE İNANMADI

Zeynep Kandonde bir süre önce Instagram'da öğrencilik yıllarında çekilen bir pozunu paylaştı. Ancak bazı hayranları bu fotoğraftaki kişinin Kankonde olduğuna bir türlü inanmadı.

HABABAM'IN BACAKSIZ'INA BENZETTİLER

Hatta onu Hababam Sınıfı serisindeki Bacaksız karakterini canlandıran Tuncay Akça'ya benzetenler de çıktı.

İşte ünlü oyuncunun çocukluk fotoğrafı;

TAKLİTLERİ PAYLAŞIM REKORLARI KIRIYOR

Bir süredir Yeşilçam'ın unutulmaz yıldızlarının hafızalara kazınan pozlarını esprili bir biçimde taklit etmesiyle Instagram fenomeni haline gelen Zeynep Kankonde'nin gündeminde bu kez Tuba Büyüküstün'ün yıllar önce bir dergi için verdiği havuz pozu vardı. Elbiseleriyle havuza giren Kankonde, Büyüküstün'ün havuz pozunu tekrar etti. Kankonde bu kareyi "Olmayınca olmuyor da niye olmuyor" notuyla paylaştı. Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden oyuncu Zeynep Kankonde, çocukluk fotoğrafını paylaştı. Çok sayıda yorum alan paylaşımda fotoğraftaki kişinin Kankonde olduğuna kimse inanmadı.