Ünlü yorumcu Kaya Çilingiroğlu, kızı Zehra Çilingiroğlu'na fiyatı yaklaşık 450 bin TL değerinde olan Porsche marka otomobil satın aldı. Önceki akşam lüks otomobiliyle Yeniköy’de magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıyan Zehra Çilingiroğlu, soruları cevapsız bırakarak hızlıca ilerledi.ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU KİMDİR?

Ünlü şarkıcı ve sunucu Hülya Avşar ile spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu'nun biricik kızları Zehra Çilingiroğlu, 1998 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Annesi ünlü sunucu Hülya Avşar'la birlikte İstanbul'da ikamet eden Zehra Çilingiroğlu, Londra'daki eğitim hayatını yarıda bırakarak, Türkiye'ye geri dönüş yapmıştır. Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan Zehra Çilingiroğlu'nun şu anda müzik ve oyunculuk anlamında herhangi bir projesi bulunmamaktadır. Çilingiroğlu, annesi Hülya Avşar ile reklamda birlikte rol almıştır. Avşar kızı Zehra Çilingiroğlu, magazin dünyasının en sık takip ettiği isimler arasında yer almaktadır.

HÜLYA AVŞAR KİMDİR?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programının ünlü sunucusu Hülya Avşar, 1963 yılında Balıkesir'de dünyaya geldi. 1983 yılında oynadığı 'Haram' adlı filmde büyük ün yakalayan ünlü şarkıcı ve sunucu Hülya Avşar, müzik piyasısına çıkardığı albümlerle damga vurdu. Avşar kızının, Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliğinden 18 yaşında bir kız çocuğu vardır.