Sevilen şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, tatil beldesi Bodrum'dan İstanbul'a otobüsle geri dönüş yaptı. Mikrofonu eline alan ünlü oyuncu Yeşim Salkım, şarkı söylemeye başlayınca yolcular önce ne olduğunu anlamadı ardından büyük şok yaşadı. Ünlüler camiasının tatil için en sık gittikleri beldelerden olan Bodrum'dan İstanbul'a otobüs ile dönen ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, muavinlik yaptı. Eline anons mikrofonunu alan sevilen oyuncu Yeşim Salkım, otobüste konser verdi.

Otobüs şoförü ünlü şarkıcı Yeşim Salkım'ı anons ederek "Değerli konuklarımız, aracımızda canlı müzik dinlemek ister misiniz? Güçlü bir sesi olan halk tarafından sevilen çok değerli bir sanatçımız otobüsümüzde yolculuk ediyor. Kendisini ön tarafa davet ediyorum. Karşınızda Yeşim Salkım" dedi.

YOLCULAR YEŞİM SALKIM'I GÖRÜNCE BÜYÜK ŞOK GEÇİRDİ!

Otobüste yolculuk eden vatandaşların çığlıkları ve alkışları arasında otobüs şoförünün yanına gelen ünlü oyuncu Yeşim Salkım, "Yolculuk biran önce bitsin de evimize dönelim. Kısa bir şarkı söyleyeyim. Sonra bol bol sohbet ederiz" dedi. Mikrofonu eline alan sevilen şarkıcı Yeşim Salkım, yolculuk boyunca şarkılar söyleyip, vatandaşlar ile bol bol sohbet etti. Gece yolculuk devam ederken vatandaşların bir anda alkış çalıp Yeşil Salkım'ın tekrar şarkı söylemesini istedi. Sevilen şarkıcı Yeşim Salkım, yolcuları geri çevirmeyerek sabaha kadar otobüste şarkı söyleyip vatandaşlarla sohbet etti.