Dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden usta şarkıcı Harun Kolçak'ın, hasta yatağındaki son görüntüleri ortaya çıktı. Bir süredir tedavi gördüğü prostat kanseri hastalığı nedeniyle iki gün önce özel bir hastaneye kaldırılan ve tedavisine hastanede sürdürülen sevilen şarkıcı Harun Kolçak, dün akşam saat 23.00 civarında yaşamını yitirdi.

BİR AY ÖNCE VİDEO PAYLAŞMIŞTI

Dün akşam tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren sevilen şarkıcı Harun Kolçak, uzun zamandır kanser tedavisi görüyordu. Ünlü şarkıcı Harun Kolçak, bir ay önce hastaneden bir video paylaştı.

DOKTORU CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Uzun zamandır tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybeden sevilen şarkıcı Harun Kolçak'ın doktoru Oktar Asoğlu, Kolçak'ın prostat kanserine bağlı böbrek yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdiğini duyurdu.

HARUN KOLÇAK KİMDİR?

Herkes tarafından çok sevilen efsanevi şarkıcılar arasında yer alan Harun Kolçak, 15 Temmuz 1955 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Sevilen şarkıcı Harun Kolçok, Saint Benoit'de eğitimini devam ettirdiği sırada müzik çalışmalarına o yıllarda bas gitar çalarak başlamış, içindeki müzik tutkusu artınca sinema sanatçısı olan babası Eşref Kolçak'la konuşarak eğitimini yarıda bırakarak, profesyonel müzik çalışmalarına başlamıştır.