Pek çoğumuz Instagram'da ünlüleri takip ediyor ve onların yaptığı paylaşımlara hayranlıkla bakıyoruz. Fakat onların formda ve kusursuz görünümlerine aldanmayın çünkü biraz yakından bakıldığında hemen hemen hepsi ufak tefek hileler içeriyor. İşte size ünlülerin foyasını meydana çıkartan Instagram fotoğrafları...

ÖZGE ULUSOY

Manken Özge Ulusoy şu sıralar Amerika'da tatil yapıyor. Tatil fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan güzel manken paylaşımlarında Photoshop kulanınca takipçilerinin eleştirilerinden kurtulamadı. Özge Ulusoy paylaştığı bu fotoğrafta (üstte) bacaklarından bir tanesini diğerine göre fazla inceltince sosyal medyada alay konusu oldu.

EBRU ŞALLI

Ebru Şallı'nın sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafa Photoshop uyguladığı ortaya çıkmış, Şallı alay konusu olmuştu. Son günlerin en çok konuşulan ismi Ebru Şallı bu kez sosyal medyanın diline düştü. Bir dönemin gözde mankeni Ebru Şallı podyumlara ara verdikten sonra spora yönelmişti. Pilates eğitmenliği yapan Ebru Şallı, yeteneklerini sosyal medyada göstermeye devam ediyor. Birbirinden zor hareketleri çok basit bir şekilde yapan Ebru Şallı, son paylaşımıyla olay oldu. Amuda kalkıp bacallarını kapılara yaslayan Ebru Şallı, fotoğrafa photoshop uygulayınca espri konusu oldu.