Çocukluk fotoğraflarına oldukça şaşıracağınız ünlü isimlere inanamayacaksınız. Kiminin çocukluk fotoğrafına baktığınızda ne kadar büyük bir değişiklik geçirdiğini düşünecek, kimi için ise hiç değişmemiş diyeceksiniz. İşte çocukluk fotoğraflarıyla ünlü isimler...

MERYEM UZERLİ

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan ve şu sıralar Cingöz Recai filminin heyecanını yaşayan Meryem Uzerli, takipçileriyle küçüklük fotoğrafını paylaştı. İşte Meryem'in küçüklük fotoğrafı...

BİRCE AKALAY

Sarp Levendoğlu ile ayrıldıktan sonra imajını yenileyen Birce Akalay, Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı. İmaj değişikliğiyle ilgili yapılan eleştirilere yıllar öncesine ait bir kareyle yanıt veren güzel oyuncu yayınladığı Küçük Birce'nin altına şu notu düştü; "Bu kızın saçlarına n'oldu yaaa böyle diye ısrarla soran olursa; O doğuştan kırpıktı dersiniz." 

ACUN ILICALI

Acun Ilıcalı, çocukluk yıllarına ait fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileriyle paylaştı. Acun Ilıcalı, abisi Ömer Cenker Ilıcalı ile birlikte yer aldığı fotoğrafın altına "Sol taraftaki ağabeyim, sağ taraftaki ben. #tbt 'nin dibi :)" notunu düştü. Eylül ayında, Şeyma Subaşı ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Acun Ilıcalı'nın bu paylaşımı 14 saatte 121 bin beğeni aldı.

TÜRKAN ŞORAY

Yeşilçam'ın 'Sultan' lakaplı usta oyuncusu Türkan Şoray Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.72 yaşındaki Türkan Şoray fotoğrafın altına ise "Türkan bir yaşında..." notunu düştü.