İBRAHİM KENDİRCİ, Kavak Yelleri ile ünlenen İbrahim Kendirci Gaziantep doğumlu ünlülerden. Liseyi Antalya'da bitirdi. Son olarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda tamamladı.

ASLI ENVER, Londra doğumlu. Babası Kıbrıslı. Annesinin ise Türkiye'den Londra'ya okumaya gittiği biliniyor.

ÖZGE ÖZBERK, İstanbul doğumlu. Ailesi birkaç kuşaktır İstanbul'da yaşıyor.

HAZAL KAYA, Gaziantep doğumlu ama İstanbul'da büyüdü.

BENSU SORAL, İçerde'nin Melek'i Bensu Soral, Bursalı.

ERKAN PETEKKAYA, Aslen Diyarbakırlı ama çocukluğunu Üsküdar'da geçirdi.

BARIŞ ARDUÇ, 1987 yılında İsviçre'nin Scherzingen şehrinde dünyaya geldi. Aslen Arnavut olan Barış Arduç, baba tarafından Ordu Fatsa'lı, anne tarafından Artvin'lidir.

KIVANÇ TATLITUĞ,  Adanalı. Babası Erdem Bey bir röportajında aile olarak Adana'da 100 yılı aşkın bir geçmişleri olduğunu söyledi. Babasının anlattığına göre dede Tatlıtuğ, Adana'nın önde gelen pastane sahiplerinden biriydi.

HATİCE ASLAN, Malatyalı ama yüksek öğrenimini Ankara'da tamamladı. Bir süre İzmir'de yaşadı. Son olarak kariyerini ve yaşamını İstanbul'da sürdürüyor.

TARKAN, Almanya doğumlu ama aslen Rizeli.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN, Diriliş Ertuğrul dizisinin başarılı oyuncusu İzmirli.

FİLİZ AHMET, Makedonyalı olan oyuncu tıp eğitimi aldı fakat dedesinin izinden gidip oyuncu oldu.

NESLİHAN ATAGÜL - KADİR DOĞULU, Kadir Doğulu, Mersinli. Eşi Neslihan Atagül ise İstanbul doğumlu. Annesi Beyaz Rus, babası da Çerkes kökenli.

BERRAK TÜZÜNATAÇ - BİRKAN SOKULLU, Birkan Sokullu İstanbul, Berrak Tüzünataç ise İzmirli.

FAHRİYE EVCEN - BURAK ÖZÇİVİT, Fahriye Evcen, Almanya'da dünyaya geldi. Ama aslen Samsun'un Bafra ilçesinden.  Burak Özçivit ise İstanbul'da doğup büyüdü ama aslen Gaziantepli.

BERGÜZAR KOREL - HALİT ERGENÇ, Halit Ergenç İstanbullu. Ergenç'in babası Mehmet Sait Ergenç de kuşağının tanınmış besteci ve oyuncularından biriydi. Ergenç'in eşi Bergüzar Korel de İstanbul doğumlu.