Birbirinden ünlü isimlerin evde kaldıkları zaman, ellerini sıcak sudan soğuk suya sokmadığını zannediyorsanız büyük bir yanlış düşünce içindesiniz demektir. Çünkü bazı ünü isimler, dışarıdaki kariyer yaşamlarından kalan zamanlarını evlerinde geçirip, ellerine eldivenlerini takıp toz bezini alıp temizlik yapıyor. Bazıları ise mutfağa girip yemek yapıyor.

Ekranların sevilen oyuncusu Başak Sayan eşi Murat Vardal'ı mutfağa sokmuş, önlük taktırıp ve çay servisi yaptırıyor. Ünlü oyuncu Başak Sayan bu fotoğrafı, sosyal medya hesabında paylaşarak altına şu notu yazdı: "Biraz da erkekler çalışmalı ama öyle değil mi?"

İşte ünlü sunucu Esra Erol'un ev hali...

Ünlü manken Ebru Şallı, mutfaktaki becerilerini hayranlarına gösterdi. Ancak Ebru Şallı'nın bulaşıkları mutfak masasında yıkaması gözlerden kaçmadı. Şallı, sosyal medyadan paylaştığı bu foroğrafın altına ise şu notu yazdı: "Bulaşıklar benden sorulur. Eee çocuklarla mutfağa girip, mutfağı dağıtırsanız bulaşıkları da yıkarsınız"

Sevilen oyuncu Elçin Sangu, evde ki halini sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Güzel oyuncu Elçin Sangu, köpeğiyle oynarken çekilen bir fotoğrafını "Ev kalbin olduğu yerdir" notuyla yayımladı.

Ekranların sevilen oyuncusu Neslihan Atagül, elektrik süpürgesiyle ev süpürdüğü fotoğrafını paylaştı.

Eski dansöz Asena'nın parkeleri temizlerken çekilen bu fotoğrafı sosyal medyada büyük ses getirdi.

Geride bıraktığımız aylarda ikinci oğlunu kucağına alan ünlü oyuncu Pelin Karahan'ın oğlu Ali ile ev hali...