Kadınların en çok sorun haline getirdiği estetik kusurlarından biri, ayak numarasıdır. Buna rağmen birçok ünlü manken ve oyuncunun ayak numaralarını duyunca büyük şok yaşayacaksınız. Daha da ilginci bu durumu hiç takmamaları ve bu görüntüyü saklamak gibi bir yanlışa düşmemeleridir. İşte her gün fotoğraflarını görmenize rağmen hiç dikkat etmediğiniz ayak numarası büyük olan ünlü isimler...

Paris Hilton

Kim derdi ki modern çağın Barbie figürü Paris Hilton’un 43 numara ayakları var diye. Belki de dikkati hep yukarılara çekmek içindi bunca göz numarası, şatafat ve emek.

Heidi Klum

1973 doğumlu süper model Heidi Klum, başta Project Runway olmak üzere birçok moda etkinliğinde halen başrolde bulunuyor. Belki bu yazıdan sonra, aşağılardaki 42 numaralara daha çok göz atıcaksınız.

(Heidi Klum'un 42 numara ayakları)

Kendall Jenner

Kardashian hanedanının son moda idolü olan Jenner, patlayan flaşlar ve ışıltılı gece hayatı arasındaki koşuşturmaca için 42 numara ayaklarının gücüne güveniyor olabilir mi?

Maria Sharapova

Konuğumuz yine tenis dünyasından. Şampiyonlukları, meşhur çığlığı ve güzelliği ile spor dünyasının en dikkat çekici isimlerinden olan Sharapova’nın bir başka dikkat çeken yönü de ayak numarasının 43 olması.

(Sharapova’nın 43 numara ayakları)

Tyra Banks

Amerika’lı süper model Tyra Banks’i diğerlerinden ayıran bir ayak numarası var. 44 numara ayaklarıyla diğer ünlü isimleri arkasında bıraktı.

Serena Williams

Tenis dünyasının kadınlardaki 1 numarası Serena Williams’ın başarısında 42 numara ayaklarının ne kadar katkısı var hiç düşündünüz mü?

Uma Thurman

Pulp Fiction ve Kill Bill serilerinden tanıdığımız Amerikalı oyuncunun meşhur 43’lük ayakları, Tarantino sayesinde sürekli ekranlarımızı meşgul etmektedir.