TV8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran, Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu ve yapımcılığını yaptığı 'Survivor 2017' yarışmasının ünlüler takımında mücadele ettikten sonra elenen şarkıcı Tarık Mengüç, kendisine en uzak ismin kim olduğunu 'Survivor Panoroma' programında açıklayarak, herkesi şoke etti.

TV8'de ekranlara gelen 'Survivor Panorama' programına konuk olan, eski Survivor yarışmacısı Tarık Mengüç, canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı 'Survivor 2017' programına geçtiğimiz haftalarda şampiyonluk hayallerine veda eden Tarık Mengüç, şu ifadeleri kullandı:

''Adada son haftalarda durum çok kötüydü. Daha çok tartışmalar ve kavgalar olacak dedim. Bunun başlangıcı da Serhat ve Furkan arasında oldu. Son olarak Sema tartışma yaşadı.'' Adaya ve şampiyonluk hayallerine veda eden ünlü şarkıcı Tarık Mengüç, ''Ünlüler adasında sana en uzak isim kimdi'' sorusuna, ''Bugüne kadar herkesle muhabbet ettim, konuştum. Ama onunla uzun uzun konuşamadık, dertleşemedik. Mesela İlhan Mansız sadece 'Nasılsın?' derdi. Adada yaşanan olumsuz olaylardan etkilenip, üzüldüğümde 'Ağlama' derdi. Sadece bu kadar. Adada 50 gün kaldım. Günde toplasan 20 kelime konuşmamışızdır'' cevabını verdi.