Sosyal medyada kavga eden ünlülerin verdikleri cevapları görünce şoke olacaksınız.

Geride bıraktığımız günlerde Alişan ve Eda Erol'un nişanından fotoğraf paylaşan ünlü manken Çağla Şıkel, bir takipçisinin yazdığı "İğrençsiniz!" yorumunu görünce karşılık vermeden duramamıştı.

Eski eşi Murat Pilevneli ile çocuklarının fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Tuba Ünsal'a "Beraber mi tatile çıkmış kafam basmıyor. Çok karmaşık, orada çocuk burada çocuk. O çocuklar için herkes ilk yerinde kalsaymış ya!" diye yorum yaptı bir takipçisi. Güzel oyuncu Tuba Ünsal da "Kafanızın daha iyi basması için balık yağı öneriyorum." diye yanıt vermişti.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullandığını çok iyi biliyoruz yıldız futbolcu Arda Turan'ın. Haliyle takipçilerinin yazdığı yorumları da tek tek okuyor.

Sosyal medya hesaplarında ki yorumları sürekli takip eden ünlü komedyen Cem Yılmaz, lafını asla esirgemeyen ünlü isimlerden...

Kilo almışsın diyen bir takipçisine ağzının payını çok güzel vermişti, pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın.

Sosyal medya hesabında adını arama yerinden aratan ünlülerden biri de ünlü sunucu Ece Erken!

Kaybolan kedisini bulmak için sürekli sosyal medya hesabından paylaşım yapan Gupse Özay, bir takipçisinden çirkin bir yorum almıştı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın uzun süredir birlikte olduğu müstakbel eşi Şeyma Subaşı'da kimseden lafını esirgemiyor.

Başak Dizer'in bir fotoğrafının altına yazılan "Ne işin var senin çirkin kadın o yakışıklının yanında" yorumu yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'u öfkeden deliye döndürmüştü.