Ünlüler camiasının en sık takip edilen isimleri arasında yer alan ünlü popçu Sinan Akçıl, Bodrum'da sevenleri ile bir araya geldi. Ünlü şarkıcı Akçıl, kendisini dinlemeye gelen hayranlarını çoşku dolu anlar yaşattı. Eski ve yeni albümünden şarkılar söyleyen ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, sevenleriyle sık sık konuşmayı da unutmadı. Esprili tavırları ve yaptığı danslarıyla da büyük alkış toplayan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl'ı izlemeye gelen sevenleri unutulmaz bir akşam yaşadı.

TIKLIM TIKLIM DOLDU
  
Saatler öncesinden ünlü popçu Sinan Akçıl’ı dinlemeye gelen tatilciler, mekanın kapısında uzun kuyruklar oluşturdu. Mekanı hınca hınç dolduran ünlü popçu Akçıl'ın sevenleri, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. Yakışıklı popçu Sinan Akçıl sahneye çıkmadan saatler öncesinde mekanın kapısı kapandı. Bin kişilik mekana bin 500 kişi gelince eğlence mekanında büyük izdiham yaşandı. Bazı sevenleri ise içeri giremediği için mekan önünde ünlü popçu Sinan Akçıl’ın şarkılarını dinlemekle yetindi.

SİNAN AKÇIL KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, 1982 yılında Hollanda'da dünyaya geldi. Müzik yaşamına ünlü isimlerin vokalistliğini yaparak başlayan sevilen popçu Akçıl, kısa süre sonra kendi çıkardığı albümlere imzasını atarak, büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.