Pop müziğinin sevilen ismi Sinan Akçıl, 22 Temmuz Cumartesi akşamı, Aydın'da sevenleri ile bir araya gelecek. Novada Outlet Söke Alışveriş Merkezi'nde sevenleri ile bulaşmaya hazırlanan sevilen şarkıcı Sinan Akçıl'ın, Cumartesi akşamı vereceği konser ücretsiz yapılacak.

SİNAN AKÇIL METİN HARA'YA ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Pop müziğinin sevilen ismi Sinan Akçıl, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, dünyaca ünlü model Adriana Lima ile aşk yaşayan Türk yazar Metin Hara'ya ateş püskürdü. Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü şarkıcıları arasında yer alan Sinan Akçıl, son zamanlarda dünyaca ünlü model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla magazin gündemini sarsan Yazar Metin Hara’ya tepki gösterdi.

Başarılı popçu Sinan Akçıl, Yazar Metin Hara’ya şu sözlerle tepki gösterdi:

"Büyük hevesle verdiği röportajında 'Demet Akalın'ın laflarını kaale almıyorum' diyen, sonra da 'Google'a bakın ben zaten 4 tane güzel kadınla beraber oldum. İsimleri de şu, bu ve bu' diyerek, önce onlara karşı büyük saygısızlık yapan arkadaş, sen bu şekilde mi yeni Paulo Coelha olacaksın? Kusura bakma Adriana ama ben de bu arkadaşı kaale almıyorum."